Steelife

Firma Hakkında

Steelife, 23 yıllık VEFA güvencesi altında, sürekli bu alanda yeniliklere imza atmış; sektörün gelişimi ve sistemin kabul görmesi için sektörel sorumluluk bilinci ile çalışmıştır. Böylece çelik yapı sisteminin temel üstünlükleri ile estetik ve konforu birleştirmeyi başarmıştır.
 
Steelife, özellikle inşaat sezonunun çok kısa olduğu bölgelerde daha güvenli, kaliteli ve en önemlisi çok daha hızlı inşa edilebilen bir sistem ortaya çıkarmaktadır. Çelik yapılarda kullanılan konstrüksiyon profili üretimi ile birlikte farklı iklim bölgelerine ve yöresel mimari konsepte göre düzenlenen teknik standartları ve detayları sayesinde kusursuz bir yapı teknolojisi sunan Steelife; doğru altyapı, doğru proje, doğru üretim ve uygulamalar için tüm sektörel dinamikleri harekete geçirerek müşteri memnuniyetini esas almaktadır.
 
Steelife; mimarlar, mühendisler, yatırımcılar ve proje geliştiricilerden konut sahibi adaylarına varan geniş müşteri kitlesine, üretimde kullanılan teknolojiden yalıtıma, konfordan satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada güvence vermektedir.

Ürünler

Steelife

Teklif İste

Gönder