Yukarı Git

Spor Kompleksi Donanım ve Fitness Ekipmanı/Koşubandı, Bisiklet, Izotonik Makineler ve Spor Aksesuarları

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık
Fitness Ekipmanı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Fitness Ekipmanı teklifinizi hemen alın!
Eskişehir Jimnastik ve Spor Malz. San. Tic. Ltd. Şti.
Barbaros Bulv. No:49/1, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye
0212-2272595
0212-2274140
Kısa Tanım
1990 yılından itibaren spor merkezleri konusunda faaliyet gösteren ve binlerce üyesine hizmet eden Esjim, bu alanda edindiği tecrübeleri izotonik spor makinalarının üretimine de taşımıştır.Hayatını spora adamış ve yıllarca profesyonel olarak faaliyet göstermiş sporcular tarafından kurulan Esjim; sporun gelişimini ve fizyolojik olarak bireyler üzerindeki etkisini araştırarak, gerçekleştirdiği ar-ge çalışmaları sonucunda, müşterilerinin spordan en etkin şekilde faydalanabilecekleri doğrultuda ürünlerini geliştirmiştir. Hedefi sürekli gelişim olan Esjim, gelişmiş ülkelerdeki fitness-gym sektöründeki son trendleri takip ederek, Dünya’da süratle büyüyen bu sektöre; ergonomisi, sağlamlığı, şık dizayn ve üretim kalitesi ile bir çok seri sunmaktadır. Starline Cardio, Escalate, İmpulse Fitness, Ergoline Wellness, Free Weight serileri bunlardan bazılarıdır.
Ayrıca Esjim yaptığı güçlü distribütörlük anlaşmaları ile Gym80, Intenza Fitness, Ultrasun gibi dünyaca ünlü birçok firmanın Türkiye'deki temsilciliğini de üstlenmektedir. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m²' lik fabrikasında ithalat-ihracat, imalat ve spor aletleri satış projelerine hızla devam eden Esjim, spor sektörüne olan yatırımlarını artırarak sürdürmektedir. Gerek kendi imalatı olan ürünler, gerekse yurtdışından ithal ettiği ürünler ile farkını her zaman ortaya koyan Esjim, bu yönüyle de sektörde daima bir adım öndedir.
Uygulama Alanları
Özel tesisler, oteller, üniversiteler, gençlik hizmetleri ve spor il müdürlükleri, silahlı kuvvetler, emniyet müdürlükleri, belediyeler, inşaat firmaları
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, TÜV, CE, ROSH, EN957-1, EN957-6, EN60335-1, EN55014-1, EN55014-2, EN55022, EN61000-3-2, EN61000-3-3