Yukarı Git

Spor Kompleksi Donanım ve Fitness Ekipmanı, Spor Aksesuarları, Kardiyo ve Ağırlık Cihazları, Spor Salonu Zemin Döşemesi

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Dağıtıcı
Fitness Ekipmanı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Fitness Ekipmanı teklifinizi hemen alın!
Eks Dış Ticaret Ltd. Şti.
Barbaros Bulvarı. Konak Apt. No:62/5, 34345, Balmumcu, İstanbul, Türkiye
0212-2133637
0212-2744891
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Kondisyon cihazları üretiminde dünya lideri Amerikan Life Fitness’ın 1989'dan bu yana Türkiye Mümessili ve Genel Distribütörü olan EKS; cihaz tedarikinin yanı sıra projelendirme, eğitim ve teknik destek konularında da uzman kadrosuyla yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. EKS’nin distribütörlükleri arasında amiral marka olan; hem ev tipi hem de ticari kullanım amaçlı bilgisayarlı kardiyovasküler cihazların dünya lideri üreticisi Life Fitness’ın genel merkezi Amerika Chicago’dadır. Kas geliştirme cihazlarının efsane markası Hammer Strength 1998 yılında Life Fitness Inc. tarafından satın alınmıştır. EKS ayrıca yüksek kalitede zemin malzemeleri üreten İspanyol Pavigym, dünyanın önde gelen kürek cihazı üreticilerinden Avustralya menşeli First Degree, Reebok fitness aksesuarları dünyanın ilk ve tek katlanabilir pilates cihazının üreticisi Amerika menşeli Peak Pilates, Amerikalı efsane bisikletçi Greg Lemond tarafından tasarlanmıştır.
Uygulama Alanları
Fitness merkezleri, oteller, şirket merkezleri, konut projeleri, askeri ve resmi kuruluşlar, sağlık ve eğitim kurumları, bireysel kullanıcılar, profesyonel spor kulüpleri
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008; TÜV, CE, MOD, ROHS