Yukarı Git

SPA Wellness Tasarım, Proje, Uygulama ve Donanımları

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
SPA fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için SPA teklifinizi hemen alın!
SAUNADEKOR SPA SOLUTIONS
İkitelli Organize San.Bölgesi, Metal - İş San.Sitesi, 20.Blok No:17/19, 34306, Başakşehir, İstanbul , Türkiye
0212-5498784
0212-5498779
Facebook
Twitter
Instagram
Pinterest
Kısa Tanım
SPA&Wellness konusunda dünyadaki lider markaların ürünlerini kullanılarak; SPA&Wellness merkezleri, oteller, sosyal tesisler, spor kompleksleri, özel projeler ve evler için dünya standartlarında üretim ve proje uygulamaları yapmaktadır.
Hizmetlerimiz; Wellness ve SPA ana konsepti geliştirme hazırlık ve ön etüd-proje çalışmaları, kesin proje, uygulama projeleri, teknik şartnameler, metraj, keşif, maliyet analizi uygulama ve anahtar teslim
Uygulama Alanları
Oteller, tatil köyleri, rezidans, sosyal klüp, termal tesisler, sağlık otelleri, resort otel, spor tesisleri, yolcu gemisi-cruise SPA
Teknik Özellikler
"Sanus Per Aquam" (SPA) denirdi.Latince`de, su ile gelen sağlık, sudan gelen sağlık anlamına gelmektedir. Kelime anlamından daha geniş bir kapsama sahip olan Spa & Wellness günümüzde yalnızca su ve çamur terapilerini değil sıcak su havuzu, çeşitli masaj terapileri, aroma terapileri, güzellik ve bakım gibi sağlık kür hizmetleri veren tesislere verilen bir isim olup su ile iyileşme, suyun kullanımından gelen sağlık, suyun sıcak, soğuk ve farklı biçimlerde akıtma, damlama, püskürtme gibi uygulamaları ile kazanılan dinlenme ve ferahlama duygularının edinildiği bütünleyici terapi anlamında da kullanılmaktadır.