Yukarı Git

Türk Hamamı Tasarım, Proje, Uygulama ve Donanımları

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Hamam fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Hamam teklifinizi hemen alın!
SAUNADEKOR SPA SOLUTIONS
İkitelli Organize San. Bölgesi Metal - İş San. Sitesi, 20. Blok No:17/19, 34306, Başakşehir, İstanbul , Türkiye
0212-5498784 (pbx)
0212-5498779
Facebook
Twitter
Instagram
Pinterest
Kısa Tanım
Geleneksel Türk Hamamı; günümüze kadar gelen en önemli su yapılarından olan Türk hamamları Türk banyosunun Anadolu hamam kültürü ile biraya gelmesinden ortaya çıkan bir yapı türüdür. Yıkanma eyleminin yanı sıra sosyalleşme mekânları da olan hamamlar kökleri derinlere uzanan sosyal ve kültürel bir alışkanlıktır.
Hizmetlerimiz; Wellness ve SPA ana konsepti geliştirme hazırlık ve ön etüd-proje çalışmaları, kesin proje, uygulama projeleri, teknik şartnameler, metraj, keşif, maliyet analizi uygulama ve anahtar teslim
Uygulama Alanları
Oteller, tatil köyleri, rezidans, sosyal klüp, termal tesisler, sağlık otelleri, resort otel, spor tesisleri, yolcu gemisi-cruise SPA
Teknik Özellikler
Hamam tasarımlarında geleneksel kullanım biçimlerine dayanan bir düzen bulunmalıdır. Bu düzen soğukluk (frigidarium), ılıklık (tepidarium), ve sıcak (caldarium) olarak belirlenen bir düzen içinde olmalıdır.
Geleneksel Türk Hamamı mermerden imal edilir. Geniş ve yüksek kubbesi aydınlatma ögeleri ile ışıklandırılmalı, göbek taşı ısıtmalı olmalıdır. El imalatı kurna ve bakır hamam tası bulunmalıdır.