Yukarı Git

Hamam Tasarım ve Uygulama

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Hamam fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Hamam teklifinizi hemen alın!
Juno Design & Manufacture
İkitelli O.S.B. Atatürk Bulvarı No:100 Çelik Törün Endüstri Merkezi, 34306, Başakşehir, İstanbul, Türkiye
0212-4860666
0212-4860656
Kısa Tanım
Türk Hamam kültürünün geleneksel çizgisini modern tasarımlarla birleştirip beğeninize sunuyoruz. Hem kültürümüzün yaşayacağı, hem de keyifli vakit geçirebilecek konseptlerle size hizmet vermek için çalışıyoruz. Mekânın büyüklüğüne ve tercihe göre kişiye özel tasarımlarımız ise uzman ekiplerimiz sayesinde hayat buluyor. Türk Hamamı JUNO da; geleneksel motiflerin modern tasarım ve işçilikle birleştirilmesi sonucu oluşturulur. Evlerine ve tesislerine bu zarafeti taşımak isteyenler için uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.
Uygulama Alanları
SPA&Wellness merkezleri, oteller, tatil köyleri, termal oteller, sosyal tesisler, spor kompleksleri, konut ve villa gibi özel mekanlar için tasarım, proje, 3d görselleştirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri
Teknik Özellikler
Anahtar teslimi SPA&Wellness merkezlerinden bireysel ünitelere kadar her nitelik ve büyüklükte proje
Bu projelerde kullanılmak üzere gereken tüm ünitelerin tasarım ve üretimi
Bu üretimler için 2200 m² ahşap ve çelik, 800 m² taş ve mermer işleme tesislerine ek olarak 300 m² ‘lik mimari tasarım atölyesine sahiptir. Bu atölye büyük ölçekli mimari projelerden ünite tasarımlarına tüm tasarımların görselleştirilme ve uygulama projesine dönüştürülme işlemlerini gerçekleştirecek niteliktedir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008