Kapı, pencere ve kör kasa profillerinde, membran birleşim noktalarında, sıva, beton ve küflü metal gibi en zorlu yüzeylere bile kolayca yapışabilen FAST yüksek performanslı bantlar, yüzey hazırlığı gerektirmeden yalıtım sağlamaktadır. -18°C’ ye kadar düşük sıcaklıklarda bile zorlu yüzeylere kolayca uygulanabilen bantların üzeri boyanabilir ya da farklı materyallerle kaplanabilmektedir.3M Fast Serisi hakkında daha detaylı bilgi

Uygulama Alanları

3M FAST sızdırmazlık bantları, inşaat sektöründe hem iç, hem de dış alanlarda, yapılardaki tüm birleşim yerlerinde, pencere ve kör kasa profillerinde tek kişi tarafından kolayca uygulanarak kalıcı nem, hava ve su bariyeri sağlar. Temel membranlarında üst üste getirilen noktalarda, membran birleşim yerlerinde ısı kaynağı yerine kullanılarak sızdırmazlık sağlar. Membran ve çatı kiriş aralarında hava geçirmezlik sağlayan, çivi kullanımı gerektirmeyen çift taraflı versiyon bulunmaktadır.

Teknik Özellikler

Hava ve nem bariyeri sağlayan yalıtım bandı Beton ve oksitlenmiş metal gibi her türlü zorlu yüzeye yapışabilen baskı ile aktive olan modifiye akrilik yapıştırıcı Boyanabilir, farklı malzemeler ile kaplanabilir bant yüzeyi -18°C ~+ 50°C uygulama sıcaklığı 6 ay UV direnci Çok katmanlı elastomerik film yapısı sayesinde çivi ile delindiğinde bile cismin etrafını sararak sızdırmazlık sağlar. Kuvvetlendirilmiş lifli yapılı, esnek yapılı ve çift taraflı olmak üzere 3 çeşidi bulunmaktadır. Farklı ölçüleri mevcuttur.

Kalite Garanti Belgeleri

Ift Rosenheim, SP, SINTEF, NFPA

Marka

3M

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Çatı yalıtımı Dış cephe yalıtımı Su ve nem yalıtımı Sızdırmazlık bandı Yalıtım membranı Derz bandı

Satış Noktaları