Yüksek kaliteli PP-R hammadde ile yüksek bakır içerikli kırılmaz metalin Dizayn’a özel patentli bir birleştirme teknolojisiyle üretildiği metalli ek parçalarda metal ile plastik tek madde gibi davrandığın için asla sızdırmaz. Ek parça eş değer boru boyutları ortalama %30 daha düşüktür, bu sayede sistemdeki suyun enerji kaybetmemesi sağlanır. Standartların 5 kat üstünde döndürme kuvveti dayanımı sayesinde metal plastiğin içinde hareket etmez ve güvenilir tesisatlar sunar. Dünyada sızdırmazlık garantisi verebilen tek Metalli PP-R ek parçadır.

Uygulama Alanları

Dizayn HI-TECH metalli ek parçalar sıhhi tesisat sistemleri ve ısıtma tesisatı sistemlerinde güvenle kullanılabilir. Kalorifer ve kombi tesisatlarında kullanılması tesisatın ömrünü uzatır ve sistemin verimli çalışmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Ø20 ila 63 mm arası çaplarda üretilmektedir. High Pressure Injection yöntemiyle Dizayn’a özel birleştirme teknolojisiyle üretilmekte olup, asla sızdırmaz. Tork dayanımı standart değerlerin 5 kat üzerindedir metal plastik içinde hareket etmez. Kullanılan metal ağır metal içermediğinden sağlığa olumsuz etkisi yoktur. Konik yapısı sayesinde kaynak bölgesinde iç kesit daralması yapmaz ve ideal kaynak sağlanır.

Kalite Garanti Belgeleri

TS EN ISO 15874-3, DVGW Belgesi (Almanya), Hijyen Sertifikası (Almanya), GOST Belgesi (Rusya), GOST Belgesi (Ukrayna), Teknik Sertifika (Beyaz Rusya), Agrement Tehnic (Romanya), AENOR

Marka

Dizayn Grup

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Danışmanlık

Etiketler
Boru Temiz su borusu Sıcak ve soğuk su borusu Polimer esaslı boru Polipropilen boru

Satış Noktaları