Sıva fileleri cam ipliğinden dokunmuş takviye fileleridir. Macun ve sıva çatlaklarını önlemek amacıyla kullanılır. Rutubet ve kirli ortamdan etkilenmez. Değişik gramaj ve genişliklerde üretilmektedir.

Uygulama Alanları

Dış cephe ısı yalıtım sistemlerinde Alçı ve gaz beton blokları üzerinde yapılan sıvalarda Farklı malzemelerim birleşim yerlerinde, en az 25-30 cm eninde Prefabrik yapı elemanlarının eklerinde, en az 25-30 cm eninde Oluşmuş çatlaklar üzerinde yapılacak tamir sıvalarının ya da macunların takviyesinde Çimento, alçı ya da akrilik esaslı macun ve sıvaların takviyesinde Çimento esaslı, plastik katkılı likit su izolasyon malzemelerinin takviyesinde Kırılgan mermerlerden oluşan plakaların takviyesinde kullanılır.

Teknik Özellikler

E veya C glass cam ipliğinden dokunmuş takviye filelerdir. Özel bir kaplama ile dış hava koşulları ve alkaliye karşı dayanıklı hale getirilmiştir. Rutubetli ortamlardan etkilenmez, çürümez,bakteri-mantar barındırmaz. 75 gr/m² - 120gr/m² - 145gr/m² - 160 gr/m² 4 x 4 mm - 5 x 5 mm 1 x 50 m rulo

Marka

AKM Profil

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Danışmanlık

Etiketler
Dış cephe elemanı Dış cephe yalıtımı Sıva filesi Isı yalıtımı Bitirme İşleri

Satış Noktaları