Forever White, dünyanın lider antibakteriyel firması steritouch ile yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkan ve üretici firma tarafından 10 sene boyunca mantarlaşma, siyahlaşma ve küflenmeye karşı garanti edilmiş yüksek kalite antibakteriyel silikondur. Duşa kabinler ve zeminlerinde, ıslak hacimlerde, evye, lavabo ve küvet etrafındaki su sızdırmazlık işleri için ideal, kalıcı, esnek ve yüksek kalitede bir silikon mastiktir. Ayrıca mutfak ve tesisat odaları, pencere ve kapı çerçeveleri etrafındaki sızdırmazlık işleri içinde idealdir.

Uygulama Alanları

Banyo, ıslak hacimler, buhar odaları ve hamamlar gibi yoğun su ve nem altındaki bölgeler; küvet etrafı, seramik derzleri, lavabo etrafı, duşa kabin çepeçevre derzleme, mutfak tezgahı derz işleri gibi güçlü antibakteriyel silikon ihtiyacının istendiği yerlerde kullanımı uygundur.

Teknik Özellikler

Steritouch antibakteriyel katkı içeren Forever White silikon, çok yoğun nem ve su alan bölgelerde mantarlaşma ve siyahlaşmaya karşı üretici firma tarafından 10 yıl boyunca garanti altına alınmıştır. Forever White sürekli olarak fleksibıl ve sızdırmazlık malzemesi olarak hizmet etmeye devam eder.

Kalite Garanti Belgeleri

CE

Marka

Everbuild

Firma Ürün İlişkileri

Genel Dağıtıcı

Hizmetler

Proje

Etiketler
Silikon esaslı derz dolgu malzemesi Silikon macun (mastik) Mastik

Satış Noktaları