Metapanel A.Ş. ısı yalıtımı, hava geçirimsizliği, hijyen, estetik, yangın izolasyonu gibi tüm ihtiyaçlara cevap veren izolasyonlu çatı ve cephe panellerinin yanı sıra asidik ortamlar ile gıda üretim tesislerinde kullanılmak üzere ürettiği CTP ve PET’li çatı paneli, ses izolasyonu için akustik taşyünü çatı ve cephe paneli, teras çatılar için PVC-TPO membranlı çatı paneli, konteyner ve prefabrik yapılar için H Cephe paneli ve soğuk depo paneli ile piyasanın tüm ihtiyaçlarına ürün gamı ile cevap verebilmektedir.

Uygulama Alanları

Fabrika binaları, sanayi yapıları, askeri yapılar, sosyal yapılar, ziraii yapılar, spor tesisleri, şantiye binaları, tavuk çiftlikleri, soğuk odalar, silolar, hipermarketler, alışveriş merkezleri, hal binaları, termik santral, gibi taşıyıcı sistemi çelik veya prefabrike olan büyük boyutlu binaların çatı ve duvarlarında kullanılır.

Teknik Özellikler

Yalıtım Tipi: Poliüretan (PUR), Poliizosiyanurat (PIR), Taşyünü PUR/PIR izolasyon kalınlıkları: 80-100-120-150-180-200 mm PUR/PIR yoğunluk: 40kg/m³ Faydalı eni: 100 mm Min.uzunluk: 2,40 m Maks.uzunluk: 15,00 m

Kalite Garanti Belgeleri

TS EN 14509, ISO, CE

Marka

Metapanel

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Proje

Etiketler
Sandviç panel ve levha Poliüretan dolgulu sandviç panel Çatı kaplaması Soğuk depo paneli Taşyünü sandviç panel

Satış Noktaları