Ses engellemeye ve azaltmaya yarayan akustik boya Isonem Anti Sound Paint, sesi en iyi şekilde absorbe edecek ve yalıtacak şekilde tasarlanmıştır. TS 140-4 Standardına göre yapılan ölçüm ve analiz sonuçlarında; uygulanan boya dB cinsinden 1/3 oktave frekans bandında ses iletkenlik kaybı 1 mm, kalınlık için 1000 Hz’e göre 2,51 dB. 2 mm kalınlıkta uygulandığında 1000 Hz’e göre 4.85 dB kadar sesi azalttığı ve absorbe ettiği Türkak onaylı akridite laboratuarları tarafından belgelenmiştir. Su bazlıdır. İstenilen renklerde üretilebilir. Ses yalıtımın yanında geç tutuşurluk ve alev almazlık özelliği sayesinde yanmaya karşı dirençlidir. Ses yalıtımı problemi olan ve azaltmaya yönelik her mekanlarda kullanıma elverişlidir.

Uygulama Alanları

Apartmanlarda Motor ve makine dairelerinde Disko ve eğlence mekanlarında Sinema ve tiyatro salonlarında Hastane ve otellerde Okullarda, kreşlerde Araç ve yatlarda Askeri tesislerde, atış poligonlarında Ses yalıtımı ve gürültü istenmeyen tüm mekanlarda iç ve dış cephe ses yalıtım boyası olarak kullanılır.

Kalite Garanti Belgeleri

Isonem Anti Sound Test Raporu Sonucu, Isonem Sound Paint 12-186-Akustik Test Raporu-2.Numune, CE, ISO, TSE, Renk Kartelası (Çözünürlük ve Işık Farklılıklarından Dolayı Renk Tonları Değişiklik Gösterebilir)

Marka

Isonem

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Etiketler
Boya Ses yalıtımı Yalıtım boyası Ses yalıtım boyası

Satış Noktaları