Dipaz DNA serisi nem alma cihazında zeolit ve slikajel kaplı ince gözenekli rotor (tekerlek) ve fan bulunmaktadır. Nemli hava dönen rotordan geçirilir. Nem, zeolit ve slikajel tarafından tutulur ve diğer taraftan kuru hava elde edilir. Rotor tekrar nem absorbe edebilmesi için her dönüşte rejenere edilir. Rejenerasyon havası dışarı atılır. Kompresör ve çevreye zararlı gaz içermez. İkame nem alıcılar düşük ve yüksek sıcaklıklarda ekstra ısıtma veya soğutma gücüne ihtiyaç duyarken, Dipaz DNA nem alıcılar bu sıcaklıklarda ekonomik olarak çalışır.

Uygulama Alanları

Nem, küf, rutubet problemi olan yerlerde, kapalı yüzme havuzlarında, inşaat ve tadilat işlerinin kurutulmasında, arşiv odalarında, metal raspa-boya işlerinde, soğuk hava depolarında, su ve sel baskını sonrası kurutma işlerinde, yangın sonrası kurutmada, depolama alanlarında, şekerleme, ilaç, kozmetik, gemi, silah ve uçak sanayilerinde kullanılır.

Teknik Özellikler

16,8 kg/gün ÷ 360 kg/gün arasında kapasiteler, sorpsiyon tipi, Zeolit + slikajel rotoru, paslanmaz çelik kontrüksiyon, her sıcaklıkta çalışabilme özelliği Rotoru yıkanabilir ve basınçlı hava ile temizlenebilir. Uzun ömürlü, bol yedek parça imkanı

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008

Marka

Dipaz

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Havuz ekipmanı Havuz donanımı İklimlendirme sistemi Hava kurutucu cihaz Nem kontrol cihazları

Satış Noktaları