Alman Renolit, lider PVC membran üreticilerinden biridir. Tavan ve duvarlarda sınırsız tasarım seçeneği sunan dekoratif streç gergi tavanların ana unsuru olan PVC membranlar Renolit tarafından üretilmektedir. Deckon Asma Tavan Sistemleri, Renolit PVC Gergi Tavan membranlarının Türkiye tek yetkili distribütörüdür. Tavan ve duvarlarda sınırsız tasarım seçeneği sunan dekoratif streç gergi tavanların ana unsuru olan Renolit PVC membranları; mobilya, yapı malzemeleri yanı sıra dekoratif yüzeylerle elektronik ürünlerde, çatı yalıtımı, altyapı imalatı ve yüzme havuzlarında da kullanılmaktadır. Ayrıca ofis yönetim ekipmanlarında, otomobillerin iç tasarımında, grafik dizayn ve etiket baskı sektöründe kendi kendine yapışabilen ürünlerde de anahtar materyal olarak kullanılır.

Uygulama Alanları

Hastaneler, diş klinikleri, otel, üniversite ve okul lobiler, yönetici odaları, hamam, sauna ve SPA merkezleri, spor salonları, alışveriş merkezi, mağaza ve showroomlar

Teknik Özellikler

Alev-geciktirici özellikli, yüksek performanslı fleksibl panel, % 100 geri dönüşümlü Yangın emniyeti: b1-s2-d0 (DIN EN 14716) Lake ve transparan membran kalınlığı: 170 µm Lake ve transparan membran ağırlığı: 240 g/m² Lake ve transparan membran ebatları: 2x600 m A+ sertifikalı düşük zararlı uçucu (formaldehid, asetaldehid, etilbenzen vb.) emisyon değeri Düşük ağır metal difüzyonu Sertifikalı su buharı transmisyon değeri Biyosit ya da mantara karşı kimyasal ihtiva etmez Tehlikeli maddelerin engellenmesine dair yönetmelikle uyumlu (Restriction of Hazardous Substances (ROHS)

Kalite Garanti Belgeleri

DIN, EN ISO, CE, A+ Emisyon Sertifikası

Marka

Renolit

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Proje, Uygulama, Taahhüt

Etiketler
Gergi tavan sistemi PVC gergi tavan Bitirme İşleri

Satış Noktaları