Yukarı Git

Proco Plastik Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

Sahrayıcedid Mah. Mengi Sok. Mahmutbey İş Merkezi No:28 D:1, 34734, Kadıköy, İstanbul , Türkiye

Firma Hakkında

Proco Plastik, polietilen ısı yalıtım malzemeleri, ambalaj malzemeleri ve parke altı şiltenin üretimi konusunda uzman ve dinamik kadrosuyla genç bir kuruluştur. Firmamız 2003 yılı başında Adapazarı'nda başlattığı yatırımlarını aynı yılın ağustos ayında tamamlamış, ekim ayında üretime başlamıştır.
 
Kurulduğu tarihten itibaren yatırımlarına devam eden Proco Plastik., kapasitesi artırmış, ürün çeşitlerini ve kapalı alanını genişleterek ülke ekonomisindeki saygın yerini almayı başarmıştır.
 
Firmamızın temel hedefi ülkemizde yalıtım bilincini arttırmak, çevreye duyarlı ürünler üreterek enerji tasarrufu sağlamak, ülkemizde polietilen köpük ürünlerini en iyi kalitede ve en uygun fiyatlarla müşterilerimizin hizmetine sunarak katma değer yaratmaktır.
 
Başlangıcından günümüze, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız, işverenimizin müşterimiz olduğunu unutmadan bu ilkeyi sürdürmeye devam edecektir.
 
İlkeli ticaret, müşteri memnuniyeti bilinciyle Proco Plastik, yatırımlarına devam edecek ve ülke ekonomisine yarattığı katma değeri sürdürecektir. Sekizinci üretim yılında Proco Plastik ailesi olarak, müşterilerimize (Patronlarımıza) verdikleri destekten dolayı teşekkürü borç biliriz.