Proje uygulamasında; yapıldığı coğrafyaya uygun özel çelik karkas tasarımlarının gerçekleştirildiği hafif çelik yapıların üretiminde, özel tasarımlı Prefi Structure Robot makine hattı ve kaynaksız yapım teknolojisi ile yüksek standartlı galvaniz yapı çeliğinden üretilen çelik karkasların tüm yüzeyleri, dünya standartlarında, tamamen doğal malzemelerden üretilen çevre dostu malzemelerle kaplanır. Yalıtımlı, taşıyıcı panel yapısı ile istenilen ebatlarda, kar-rüzgar yükü gibi değişken tasarım kriterlerine bağlı projelendirilen, cephe kaplaması galvanize sac, coil coating boyalı, bir-iki ve üç katlı olarak, hızlı ve estetik, monte-demonte edilebilen, herhangi bir ekipman gerektirmeden ihtiyaca göre çözümlenir ve aksesuar yapısı ile profesyonel ekipler tarafından anahtar teslimi olarak gerçekleştirilir.

Uygulama Alanları

Bireysel konut projeleri, yaşam binaları, şantiye-kamp tesisleri, revir, güvenlik üniteleri, hijyen-atık depoları, acil durum yerleşkeleri, WC-duş modülleri, öğrenci yurtları, askeri ve özel sektöre yönelik hizmet yapıları, okul-kreş, hastane, klinik, hapishane, sanayi yapıları, spor salonları, depolar, soğuk oda, garaj, baz istasyonları, kontrol merkezleri ve GSM shelter vb.

Teknik Özellikler

Deprem, afet, şantiye tesisleri, sanayi yapıları ve bunun gibi acil durumlarda en pratik olarak kullanılan barınma/yaşama amaçlı yapılar olup fabrika veya sahada kolay kurulum, kolay taşıma ve yeniden kullanılabilirliği sağlayan, çok amaçlı, hızlı ve ekonomik çözümler getirebilen anahtar teslimi ürünlerdir. Ön üretimli çelik konstrüksiyon yapılar, çelik kolon, kiriş ve aşıklardan oluşur. İsteğe göre yalıtımlı yapılabilir, renk isteğe bağlıdır.

Kalite Garanti Belgeleri

TS EN ISO 9001:2008 QMS, TS EN ISO 14001:2004, TS EN 18001:2007, GOST-K (Kazakistan) GOST-R, Yangın Sertifikaları (Rusya), DUNS, CCR, NCAGE, UNGM

Marka

Prefi

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Uygulama, Montaj, Bakım Servis

Etiketler
Hazır ev Prefabrike bina Prefabrike çelik yapı Prefabrike konut Prefabrike yapı sistemi Prefabrike villa Çelik ev Modüler prefabrike evler Prefabrik ofis Prefabrik wc Konut

Satış Noktaları