Yukarı Git

Ahşap Kompozit Prefabrike Ev Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Taahhüt
Konut fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Konut teklifinizi hemen alın!
TherraWood® UCM Kompozit Yapı Malz. San. Tic. A.Ş.
Eylül Sok. No:9, 34330, Levent, İstanbul, Türkiye
0212-2827767
0212-2827768
Facebook
Kısa Tanım
TherraWood® yeni ürünü yalıtımlı duvar profili ile prefabrik ev sektörüne yepyeni bir soluk kazandırıyor. Ahşap malzemelerin dezavantajlarından arınmış ama bir o kadar da ahşap doğallığını yakalamış, dayanıklı ve montajı kolay TherraWood Prefabrik Ev Sistemi; sıva, demir, boya ihtiyacı olmadığından çelik konstrüksiyon ile inşa edilen prefabrik ev sistemlerine göre düşük maliyetli yeni bir ürün olarak müşteri beğenisine sunuluyor. Yalıtımlı duvar profilleri, içerisine enjekte edilen poliüretan malzeme ile birlikte termal yalıtımı en üst seviyeye taşıyor. Yapısında bulunan yüksek kalitedeki hammaddeler sayesinde, termal boyuna uzama değerleri minimum seviyeye düşüyor. UV ışınlarına, suya, neme ve her türlü hava koşuluna karşı yüksek performans gösteriyor.
Uygulama Alanları
Prefabrik evler, villalar, afet konutları, kalıcı konutlar, ofis, hastane, okul, sosyal tesis, otel, tatil köyü ve bungalov.
Teknik Özellikler
Krem rengi üretilen duvar profilleri, su bazlı dış cephe koruma boyaları ile istenilen renge boyanabilir.
Duvar profillerinin içine 40 density poliüretan malzeme enjekte edilir.
Kalınlık: 60 mm
Genişlik: 250 mm
Boy: 2000 mm/6000 mm
Kalite Garanti Belgeleri
FSC, CE, GOST- R, UNE-ENV 12633, 20 Yıl Garantili