Yukarı Git

Prefabrike Konut, Çelik Ev

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Konut fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Konut teklifinizi hemen alın!
Prefi Prefabrik Yapı End. Bil. San. ve Tic. A.Ş.
Ankara - İstanbul Yolu 30. km Akıncı Kavşağı Mevkii, 06980, Kazan, Ankara, Türkiye
0312-8154979
0312-8154978
Kısa Tanım
Proje uygulamasında; yapıldığı coğrafyaya uygun özel çelik karkas tasarımlarının gerçekleştirildiği hafif çelik yapıların üretiminde, özel tasarımlı Prefi Structure Robot makine hattı ve kaynaksız yapım teknolojisi ile yüksek standartlı galvaniz yapı çeliğinden üretilen çelik karkasların tüm yüzeyleri, dünya standartlarında, tamamen doğal malzemelerden üretilen çevre dostu malzemelerle kaplanır. Yalıtımlı, taşıyıcı panel yapısı ile istenilen ebatlarda, kar-rüzgar yükü gibi değişken tasarım kriterlerine bağlı projelendirilen, cephe kaplaması galvanize sac, coil coating boyalı, bir-iki ve üç katlı olarak, hızlı ve estetik, monte-demonte edilebilen, herhangi bir ekipman gerektirmeden ihtiyaca göre çözümlenir ve aksesuar yapısı ile profesyonel ekipler tarafından anahtar teslimi olarak gerçekleştirilir.
Uygulama Alanları
Bireysel konut projeleri, yaşam binaları, şantiye-kamp tesisleri, revir, güvenlik üniteleri, hijyen-atık depoları, acil durum yerleşkeleri, WC-duş modülleri, öğrenci yurtları, askeri ve özel sektöre yönelik hizmet yapıları, okul-kreş, hastane, klinik, hapishane, sanayi yapıları, spor salonları, depolar, soğuk oda, garaj, baz istasyonları, kontrol merkezleri ve GSM shelter vb.
Teknik Özellikler
Deprem, afet, şantiye tesisleri, sanayi yapıları ve bunun gibi acil durumlarda en pratik olarak kullanılan barınma/yaşama amaçlı yapılar olup fabrika veya sahada kolay kurulum, kolay taşıma ve yeniden kullanılabilirliği sağlayan, çok amaçlı, hızlı ve ekonomik çözümler getirebilen anahtar teslimi ürünlerdir. Ön üretimli çelik konstrüksiyon yapılar, çelik kolon, kiriş ve aşıklardan oluşur. İsteğe göre yalıtımlı yapılabilir, renk isteğe bağlıdır.
Kalite Garanti Belgeleri
TS EN ISO 9001:2008 QMS, TS EN ISO 14001:2004, TS EN 18001:2007, GOST-K (Kazakistan) GOST-R, Yangın Sertifikaları (Rusya), DUNS, CCR, NCAGE, UNGM