Yukarı Git

Prefabrike Konut/Çelik Ev

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Konut fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Konut teklifinizi hemen alın!
Prefabrik Yapı A.Ş.
Güzelyalı Mah. İstasyon Cad. Egemen Sok. No:11, 34903, Pendik, İstanbul, Türkiye
0216-3920064
0216-3922123
Facebook
Twitter
Etiketler: çelik ev
Kısa Tanım
Hafif çelik teknolojisi, yapı elemanlarının galvanize çelikten soğuk şekillendirme yöntemiyle üretildiği bir yapı sistemidir. Strüktürel tasarımı gerçekleştirilen bina detayları, bilgisayar desteğiyle makinaya aktarılır ve özel tasarımlı Hekim Structure Robot hatlarında şekillendirilir. Ön üretimin fabrika ortamında ve robot hatlarında gerçekleştirilmesi sayesinde, insan faktörü ile oluşabilecek hatalar en aza indirgenmiştir.
Uygulama Alanları
Ekonomik hazır evler, hafta sonu evleri, acil afet konutları, kalıcı konutlar, motel, otel, bungalov, sosyal tesis binaları, misafirhaneler gibi kentsel dönüşümü destekleyen toplu konutlar ve birçok yapı grubu için farklı, nitelikli alternatifler sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Her binanın, iklim özelliklerine göre uygun kar ve rüzgar yükleri baz alınarak, statik hesaplamaları yapılmaktadır. Aşık, makas, karkas, şase, kolon ve kirişten oluşan konstrüksiyonun; Hekim robot teknolojisiyle üretilen galvanizli çelik profillerinin bulonlu(cıvatalı) bağlantılarla birleştirilerek kurulan yapı sistemidir. Tüm çelik karkas yüzey kaplamalarında A-1 sınıfı yanmaz fibercement malzemesi kullanılır. Panel yalıtımlarında EPS, camyünü,taşyünü alternatifli olarak uygulanabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, ISO 10002:2004, TSE K 79, TSE-HYB, GOST R, Ukr SEPRO, A-1 Sınıfı Yanmazlık Belgesi, Hijyen Belgesi, İmalat Yeterlilik Belgesi, Yerli Malı Belgesi