Yukarı Git

Modüler Prefabrik Bina

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Taahhüt
Konut fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Konut teklifinizi hemen alın!
Paysa Prefabrike Yapıları
Başkent OSB 44.Cad. No:6 Malıköy, 06909, Temelli, Ankara, Türkiye
0312-2802695
0312-2802694
Facebook
Twitter
Youtube
Linked-in
Instagram
Google+
Kısa Tanım
Paysa modüler prefabrik binalar; fabrikada üretilip, kullanılacağı yerde önceden hazırlanacak bir beton kaide üzerine taşınarak birleştirilen parçalardan oluşur. İstenildiği zaman sökülerek başka yerde tekrar kurulabilir ve gerektiğinde büyültülüp, küçültülebilir. Her türlü kullanım amacına ve yerleşime uyarlanabilir. Kullanım yeri ve amacına göre ısı yalıtımı ve doğal aydınlatmada istenilen değeri uygulama imkanı vardır. Prefabrike ve modüler bir yapı sistemi olduğundan imalatı, sevkiyatı ve montajı çok kısa sürede tamamlanır ve zamandan kazandırır.
Uygulama Alanları
Şantiye, ofis, konut, yatakhane, ofis, yemekhane, WC/duş, acil iskan tesisleri, okul, hastane, kantin, revir ve benzeri amaçlı kullanıma göre planlanabilir.
Teknik Özellikler
Çelik iskelet yüksek teknoloji CAD/CAM programları ile yüksek teknoloji roll-forming hatlarında el değmeden hatasız olarak üretilmektedir.
Ekonomik, hafif yapıdır, temel maliyetleri konvansiyonel sistemlere göre düşüktür. Basit bir temel kaide üzerine, basit el aletleri ile hızlı ve kolayca monte edilebilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001, TSE-HYB (Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi), ASO İmalat Yeterlilik Belgesi