Yukarı Git

Prefabrike Yapılar, Konteyner, Kabin, Modüler Yaşam Üniteleri

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Konteyner ve Kabinler fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Konteyner ve Kabinler teklifinizi hemen alın!
Prenta Prefabrike Çözümler
E-5 Yanyol Cad. No:192 Kaynarca, 34896, Pendik, İstanbul, Türkiye
0216-5112200
0216-5846230
Etiketler: ofis konteyneri
Kısa Tanım
Prenta prefabrike çözümleri ile prefabrike yapılar, konteynerler, kabin, WC-duş üniteleri, hobi evleri ve şehir mobilyaları gibi modüler yaşam üniteleri üretiminin yanında montaj-demontaj, kiralama, lojistik ve ikinci el hizmetleri de sunulmaktadır. Prenta, prefabrike yapıları projeden başlayarak üretimi, lojistiği, kurulumu ve hatta sonrasında yeniden montaj/demontajına kadar sınırsız bir hizmet yelpazesiyle, farklı bölgelerin statik hesaplarına ve iklim koşullarına uygun olarak sunmaktadır. Prenta’nın konteynerlerinin dış duvarları EPS ya da taş yünü izolasyonlu sandviç panellerden oluşur. Böylece farklı iklim bölgelerinde aranan izolasyon değerlerinin yakalanabilmesi mümkün olur. Prenta kabinlerin taşıyıcı sistem dahil tüm sac aksamı, galvanizli hafif çelik kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca bu sac aksam elektrostatik fırın boya uygulanarak uzun ömürlü hale getirilmektedir.
Uygulama Alanları
Şantiye binaları, kamplar, ofis, yatakhane, yemekhane, WC-duş üniteleri, sosyal tesisler, hizmet binaları, okul, sınıf ve derslikler, hastane, sağlık ocağı, depo, bekçi kulübesi, güvenlik kulübesi, kabin, afet sonrası geçici acil yerleşim üniteleri vb.
Teknik Özellikler
Prefabrik binalarda yükseklik; 2500, 2800, 3000 mm olabilir. Farklı bölgelere göre statik hesapları ve iklim değerleri esas alınarak üretilir. Konteynerlerde yükseklik; dıştan 2600, içten ise 2300 mm’dir. 2400x2600 mm ve 3000x7000 mm boyutlarında üretilir. Ağırlıkları 1500 kg ile 2500 kg arasında değişir. Dış duvarlarda ve iç duvarlarda yalıtım malzemesi olarak EPS, camyünü veya taşyünü kullanılır. Kabinlerin taşıyıcı sistem dahil tüm sac aksamı, galvanizli hafif çelik kullanılarak üretilmektedir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2000