Yukarı Git

Ön Üretimli Çelik Konstrüksiyon Bina, Konteyner, GSM ve Shelterler, Prefabrike Atölye, Depo-Hangar, Spor-Sağlık Hizmet Binaları

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Konteyner ve Kabinler fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Konteyner ve Kabinler teklifinizi hemen alın!
Prefi Prefabrik Yapı End. Bil. San. ve Tic. A.Ş.
Ankara - İstanbul Yolu 30. km Akıncı Kavşağı Mevkii, 06980, Kazan, Ankara, Türkiye
0312-8154979
0312-8154978
Kısa Tanım
Deprem, afet, şantiye tesisleri, sanayi yapıları ve bunun gibi acil durumlarda en pratik olarak kullanılan barınma/yaşama amaçlı yapılar olup, fabrika veya sahada kolay kurulum, kolay taşıma ve yeniden kullanılabilirliği sağlayan, çok amaçlı, hızlı ve ekonomik çözümler getirebilen anahtar teslimi ürünlerdir. Yalıtımlı, taşıyıcı panel yapısı ile istenilen ebatlarda, kar-rüzgar yükü gibi değişken tasarım kriterlerine bağlı projelendirilen, cephe kaplaması galvanize sac, coil coating boyalı, bir-iki ve üç katlı olarak, hızlı ve estetik, monte-demonte edilebilen, herhangi bir ekipman gerektirmeden ihtiyaca göre çözümlenen ve aksesuar yapısı ile profesyonel ekipler tarafından anahtar teslimi olarak sunulan modüler, çevreyle dost, her türlü doğa-arazi koşullarına ve uluslararası şartnameler-güvenlik kurallarına uygun üretilen prefabrike binalar ve konteynerlerdir.
Uygulama Alanları
Yaşam binaları, şantiye-kamp tesisleri, revir, güvenlik üniteleri, hijyen-atık depoları, acil durum yerleşkeleri, WC-duş modülleri, öğrenci yurtları, hizmet yapıları, okul-kreş, konut, hastane, klinik, hapishane, sanayi yapıları, spor salonları, depolar, soğuk oda, garaj, baz istasyonları, kontrol merkezleri ve GSM shelter vb.
Teknik Özellikler
Taşınabilir, hızlı,çevreyle dost, uluslararası şartname-güvenlik, doğa ve arazi koşullarına uygun üretim ve uygulamaya sahiptir. Uygun maliyetlidir, yapım sistemindeki standardizasyon kalite ve malzeme fiyatlarında istikrar sağlar, Uzun ömürlü, sağlam ve güvenlidir, Tasarımda esneklik ve estetik çözümler sunar. Ses, ısı ve su yalıtımı mükemmeldir. Ön üretimi fabrikada gerçekleştirilen yapım sistemi, hatasız ve hızlı üretime imkân sağlar. Esnekliği ve hafifliği sayesinde daha verimli deprem performansı sağlar. Montaj kolaylığı sayesinde inşaat süresini kısaltır. Daha temiz bir şantiye ortamında çalışma imkânı verir, Galvanize çelikten imal edilen yapılar korozyona ve paslanmaya karşı dayanıklıdır. Konforludur.
Kalite Garanti Belgeleri
TS EN ISO 9001:2008 QMS, TS EN ISO 14001:2004, TS EN 18001:2007, GOST-K (Kazakistan) GOST-R, Yangın Sertifikaları (Rusya), DUNS, CCR, NCAGE, UNGM