Yukarı Git

Konteyner

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Konteyner ve Kabinler fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Konteyner ve Kabinler teklifinizi hemen alın!
Prefabrik Yapı A.Ş.
Güzelyalı Mah. İstasyon Cad. Egemen Sok. No:11, 34903, Pendik, İstanbul, Türkiye
0216-3920064
0216-3922123
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Artık ürününüzü nasıl nakledeceğinizi, nereye kuracağınızı ya da ne kadar zaman kaybedeceğinizi düşünmenize gerek yok. Lifecase, minimum performansla, maksimum mobilizasyon için sürekli çalışıyor, inovatif fikirleri teknolojinin de yardımı ile yeni ürünlere dönüştürüyor. Kaynaksız yapım teknolojisi ile yüksek standartta galvanize yapı çeliğinden üretilen konteynerler, kolay üretim, hızlı montaj, yüksek yalıtım değerleri ve defalarca kullanıma imkan sağlayan esnek tasarımıyla, kullanım yeri ve amacına göre tek katlı, iki katlı, üç katlı ve birleşimli olarak üretilebilir.
Uygulama Alanları
Birçok sektörde ve mobilizasyonlarda farklı fonksiyonlar için kullanılan Lifecase, birkaç dakikanın hayat kurtardığı afet sonrası müdahalelerde, 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde hazır hale getirilerek, güvenli ve konforlu yaşam alanları da sunuyor.
Şantiye mobilizasyon binaları, ofis, yemekhane, yatakhane, WC-duş yapıları, derslikler, afet sonrası yerleşim alanları, sağlık kabinleri, şebeke kontrol merkezleri, konut vb.
Teknik Özellikler
Monoblok ve demonte halde üretilebilen konteynerler, 2.4x6 m ve 3x7 m standart ebatları dışında istenilen detayda projelendirilebilir. Monoblok konteyner imalat ve montajında Hekim Sandviç Panel detayları kullanılmaktadır . Demonte konteyner imalatında ise Hekim Sandviç Panel dışında profil sistem uygulaması da yapılmaktadır. Konteyner yalıtımlarında EPS, camyünü, taşyünü alternatifli olarak uygulanabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, ISO 10002:2004, TSE K 79, TSE-HYB, GOST R, Ukr SEPRO, A-1 Sınıfı Yanmazlık Belgesi, Hijyen Belgesi, İmalat Yeterlilik Belgesi, Yerli Malı Belgesi