Yukarı Git

Konteyner

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Konteyner ve Kabinler fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Konteyner ve Kabinler teklifinizi hemen alın!
Bozgün Konteyner
OSB 7.Cad. 2.Sok. No: 2, 02100, Merkez, Adıyaman, Türkiye
444 8 554
0416-2271676
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Bozgün Ltd., yatakhane, ofis, salon, yemekhane, mutfak, depo, ilk yardım, personel soyunma, duş, WC, jenaratör kabini, çamur tankı gibi farklı amaçlarla kullanılabilecek konteynerleri özel olarak tasarlayıp üretimini yapmaktadır.
Uygulama Alanları
Şantiyeler, inşaat alanları
Teknik Özellikler
Konteynerler standart ebatlarda üretimi yapılmakla beraber “ihtiyaca özel” olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı tasarım ve donanımlarda hazırlanabilmektedir. İmalatlar ihtiyaca cevap verebilecek en kaliteli malzemeden yapılmakta olup firmamız tarafından icat edilen ve ilk kez kullanılan çift izolasyon sistemi ile yapılmaktadır. Çift izolasyon sistemi ısı yalıtımında % 50 farklılık göstererek konteynerlerin kullanımlarında tasarruf ve rahatlık sağlamaktadır. Çelik karkas üzerine farklı malzemeler kaplanarak hazırlanan tabanlar; PVC mineflo ve süpürgelik dönerek şık ve kullanışlı bir hale getirilmektedir. Konteynerlerde kullanılan tüm elektrik sistemleri TSE garantilidir. Hazırlanan projeye göre mutfak eviyesi, duşakabin, lavabo, klozet, klima, masa, koltuk vb. yerleşimler ihtiyaca cevap verebilecek en kaliteli ürünler kullanılarak yerleştirilir.
Kalite Garanti Belgeleri
TS EN ISO 9001:2000