Yukarı Git

Prefabrike Şantiye Binaları

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Hizmet Binaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Hizmet Binaları teklifinizi hemen alın!
Vekon Prefabrike Yapı Çözümleri
E-5 Yanyol Cad. No:180 Alt Kaynarca, 34896, Pendik, İstanbul, Türkiye
0216-3904777
0216-3546555
Etiketler: şantiye binası
Kısa Tanım
Neopan Panel Sistem, Betopan Panel Sistem ve Elektrostatik Boyalı Sac Panel Sistem olarak yapılabildiği gibi şantiyelerdeki hangar ihtiyaçları da hafif çelik ve yapısal çelik sistem olarak karşılanmaktadır. Neopan teknolojisine sahip tam otomatik duvar üretim makinesinden çıkan duvarların kullanıldığı Neopan Panel Sistem ile birbirinden farklı iklim bölgeleri için üretilen ekonomik ve kaliteli binalar dünyanın dört bir yanında kurulmaktadır. Binaların çatı makası ve kat arası döşemeleri ise Profacto teknolojisi ile kaynaksız ve cıvata bağlantılı olarak yapılmaktadır.
Uygulama Alanları
Kamplar, şantiye binaları, askeri kamplar, ofis, yatakhane, yemekhane, WC-duş üniteleri, sosyal tesisler, hizmet binaları, okul, sınıf ve derslikler, hastane, sağlık ocağı, bekçi kulübesi, depo, kabin, afet sonrası acil yerleşim birimleri, geçici acil yerleşim üniteleri vs.
Teknik Özellikler
Yükseklik: 2500, 2800, 3000 mm olabilir.
m²’ye düşen ağırlık: 100 kg
Kar yükü: 80 kg/m²
Rüzgâr: 90 km/saat
Bölgelere göre statik hesapları ve iklim değerleri esas alınarak üretilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2000, TSE-HYB