Yukarı Git

Ön Üretimli Çelik Konstrüksiyon Modüler Bina, Konteyner, Konut, Afet Sonrası Geçici Yapılar, Galvanizli Hafif Çelik Konstrüksiyonlu Yapım Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Hizmet Binaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Hizmet Binaları teklifinizi hemen alın!
Prefi Prefabrik Yapı End. Bil. San. ve Tic. A.Ş.
Ankara - İstanbul Yolu 30. km Akıncı Kavşağı Mevkii, 06980, Kazan, Ankara, Türkiye
0312-8154979
0312-8154978
Kısa Tanım
Proje uygulamasında; yapıldığı coğrafyaya uygun özel çelik karkas tasarımlarının gerçekleştirildiği hafif çelik yapıların üretiminde, özel tasarımlı Prefi Structure Robot makine hattı ve kaynaksız yapım teknolojisi ile yüksek standartlı galvaniz yapı çeliğinden üretilen çelik karkasların tüm yüzeyleri, dünya standartlarında, tamamen doğal malzemelerden üretilen çevre dostu malzemelerle kaplanır. Deprem, afet, şantiye tesisleri, sanayi yapıları ve bunun gibi acil durumlarda en pratik olarak kullanılan barınma/yaşama amaçlı yapılar olup, fabrika veya sahada kolay kurulum, kolay taşıma ve yeniden kullanılabilirliği sağlayan, çok amaçlı, hızlı ve ekonomik çözümler getirebilen anahtar teslimi ürünlerdir. Ön üretimli çelik konstrüksiyon yapılar, çelik kolon, kiriş ve aşıklardan oluşur. İsteğe göre yalıtımlı yapılabilir, renk isteğe bağlıdır.
Uygulama Alanları
Konut, rezidans, çok katlı idari yapılar, okullar vb. sanayi yapıları, fabrika binaları, depo-hangar, ticaret merkezi, spor salonu, sosyal tesis, garaj, yüzme havuzu, pazar yeri vb. amaçlar için kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Uygun maliyetlidir, yapım sistemindeki standardizasyon kalite ve malzeme fiyatlarında istikrar sağlar. Uzun ömürlü, sağlam ve güvenlidir. Tasarımda esneklik ve estetik çözümler sunar. Ses, ısı ve su yalıtımı mükemmeldir. Ön üretimi fabrikada gerçekleştirilen yapım sistemi, hatasız ve hızlı üretime imkân sağlar. Esnekliği ve hafifliği sayesinde daha verimli deprem performansı sağlar. Montaj kolaylığı sayesinde inşaat süresini kısaltır. Daha temiz bir şantiye ortamında çalışma imkânı verir. Galvanize çelikten imal edilen yapılar korozyona ve paslanmaya dayanıklıdır. Ekolojiktir, çevre dostudur. Konforludur.
Kalite Garanti Belgeleri
TS EN ISO 9001:2008 QMS, TS EN ISO 14001:2004, TS EN 18001:2007, GOST-K (Kazakistan) GOST-R, Yangın Sertifikaları (Rusya), DUNS, CCR, NCAGE, UNGM