Yukarı Git

Germe Yapılar

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj
Endüstriyel Yapılar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Endüstriyel Yapılar teklifinizi hemen alın!
Paysa Prefabrike Yapıları
Başkent OSB 44.Cad. No:6 Malıköy, 06909, Temelli, Ankara, Türkiye
0312-2802695
0312-2802694
Facebook
Twitter
Youtube
Linked-in
Instagram
Google+
Kısa Tanım
Germe yapı; çelik konstrüksiyon üzerine branda kaplanarak oluşturulan yapılardır. Çelik iskeleti galvanizli olup, paslanmaya karşı üstün mukavemet sağlıyor. Yapının kaplama malzemesi olarak kullanılan ithal branda, yapının kullanım amacına göre ışık geçirgen ya da geçirmeyen brandalardan özel olarak seçilir. Işık geçirgen branda kullanıldığında gün ışıkları iç kısma geçirildiğinden yapının aydınlatma giderleri azalır. Güneş geçirmeyen brandalar ise sıcak bölgelerde yapının iç kısmının daha serin kalmasını ve askeri uygulamalarda yapının iç kısmının kamufle edilmesine imkân vermektedir. Gerektiğinde yalıtımlı olarak üretilebilmektedir.
Uygulama Alanları
Sanayide; malzeme deposu, imalathane, tamirhane ve garaj olarak, havacılıkta; uçak ve helikopter bakım hangarları, uçak gölgelikleri, tarım ve hayvancılıkta; tahıl silosu, hayvan barınağı, kümes, ağıl, depo, korunak olarak, yapıda; spor salonu, tenis kortu, mini futbol sahası, manej, mini golf sahası, yüzme havuzu üstü kapatması, kış aylarında inşaatın devamını sağlayacak şekilde imalathane olarak kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Paysa germe yapıları standart parçalardan oluşur ve cıvata somun bağlantılıdır. Beton kaide üzerine kurulan yapı, gerektiği zaman sökülerek tekrar kurulabilir, büyütülüp, küçültülebilir. Yapının kaplama malzemesi olarak kullanılan ithal branda, yapının kullanım amacına göre ışık geçirgen ya da geçirmeyen brandalardan özel olarak seçilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001, EN 1090, CE, TSE-HYB (Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi), ASO İmalat Yeterlilik Belgesi