9 mm kalınlıkta “Fullbody Porselen“ olarak üretilen seri 20x120 mm ebatta üretilir. Yüzey özelliği natürel mat ve fullpolished olarak iki çeşittir. Çok yüzlü ürünün krem,kahve ve antrasit renkleri bulunmaktadır. Renk paleti, özel cila ile renklendirilmiş doğala özdeş ahşap renk seçenekleri sunmaktadır.

Uygulama Alanları

Elegance Wood serisi porselen olması sebebi ile natürel yüzeyliler özellikle dış mekan yer, duvar ve özellikle bahçe-teras alanlarında kullanılmaya uygun bir üründür. Fullpolished yüzey seçeneği iç mekan kullanımı için tavsiye edilir.Cilalı ahşap görünümlü ürün bakım gerektirmemesi sebebi ile avantaj sağlar.

Teknik Özellikler

Uzunluk ve genişlik: ± 0,3 mm Kalınlık: ± % 4 Kenar düzgünlüğü: ± % 0,3 Gönyeden sapma: ± % 0,3 Düzlemden sapma: ± % 0,3 Su emme: E < % 0,1 Kırılma dayanımı (N): > 1800 N Eğilme dayanımı: > 40 N/mm² Kaymazlık: R10 Yüzey aşınma direnci-PEI: 3 Isı genleşme katsayısı: Standartlara uygundur Isı şok direnci: Standartlara uygundur Dona dayanıklılık: Standartlara uygundur Lekelenmeye dayanıklılık: Standartlara uygundur Asit ve alkalilere dayanıklılık: Sınıf GLA, GHA Ev kimyasalları, yüzme havuzu, su temizleyicilerine dayanıklılık: Sınıf GA

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, TS EN 14411, TSE Çift Yıldız Belgesi

Marka

Hitit Seramik

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Danışmanlık

Etiketler
Karo seramik Parke Porselen karo Yer kaplaması Dış mekan zemin kaplaması

Satış Noktaları