Sıvı uygulamalı, poliüretan su yalıtım membranı: Uzun ömürlü su yalıtımı için sıvı uygulanan, yüksek geçirmezliğe sahip, elastik, soğuk uygulamalı ve soğuk kullanımlı, tek bileşenli poliüretan membrandır.

Uygulama Alanları

Çatı, balkon ve terasların, perde betonların su yalıtımı, banyo, yüzme havuzu, mutfak ve benzer ıslak alanların (fayans altı) su yalıtımı, poliüretan köpük yalıtımının korunması, çiçek tarhlarının ve ekim sandıklarının su yalıtkanlığı, su depolama ve dağıtım kanallarının su yalıtımı, köprü, tünel ve benzeri beton yapıların su yalıtımı ve korunması, metal yüzeylerin su yalıtımı, otopark üstü su yalıtımı ve kaplamasında kullanılır.

Teknik Özellikler

Ambalaj: 25 ve 6 kg m² sarfiyatı: 1,4 -2,0 kg Çekme dayanımı: 7,45 ± 0,30 N/ mm² Kopma noktasındaki genleşme: %900±80 Su buharı geçirmezliği: 25,8±4,4 gr/4,4 gr/ m²/gün Beton Yüzeye yapışma:2,2 ± 0,2 N/ mm² Sertlik (shore A derece): 65±5 Yanma Derecesi: B2. Kıvılcıma karşı direnç ve ısı yayması: Geçti Uygulama sıcaklığı: 5ºC -35ºC Yapışmaya başlama süresi: 4saat Hafif kullanım: 12 saat Kesin kullanıma geçiş: 7 gün

Kalite Garanti Belgeleri

Bitki kökü; dayanım sertifikası ANTIROOT’a sahiptir. TÜV, CE ve Test Raporları

Marka

Maris Polymers

Firma Ürün İlişkileri

İthalatçı

Hizmetler

Proje

Etiketler
Likit membran Poliüretan yalıtım Su yalıtım membranı Yalıtım malzemesi Su yalıtımı

Satış Noktaları