Torpur HJ 1006, tek bileşenli, kullanıma hazır, sıvı olarak tatbik edilen, kalitesi yükseltilmiş, sürekli elastik yapısını koruyan, havadaki nem ile reaksiyona girerek kürlenen, poliüretan su yalıtım kaplamasıdır. Çatlak köprüsü oluşturabilme özelliğine sahiptir. Kolay uygulanabilir (rulo veya airless tabanca ile) eksiz uygulanabilen, birikinti suya dayanıklı UV ve dona karşı yüksek dirence sahiptir. Mükemmel aderans özelliğine sahiptir.

Uygulama Alanları

Teras, çatı, balkon ve dere oluklarında, fayans altı ıslak hacimlerde, çiçeklikler, temel ve temel perde duvarları beton yapılarda suya ve korozyona karşı, ahşap ve sac türü uygulamalarda suya karşı güvenle kullanılır.

Teknik Özellikler

Komponent sayısı: Tek (kullanıma hazır) Yoğunluk: 1.40 g/cm² Üzerinde yürünebilme: 23°C'de 16-24 saat Servis sıcaklığı: -30°C - + 90°C Zemin sıcaklığı: +5°C - + 30°C Katı madde oranı: Takriben %90 Sarfiyat: 1.2 kg/m² – 2 kg/m² Shore sertliği: 65 (7 gün) Çekme Dayanımı DIN 53 504: >5N/mm² (7 gün) Kopma uzaması DIN 53 504: %600 (7 gün) Kimyasal dayanım: Asidik ve bazik çözeltiler

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000

Marka

Tortoise

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Uygulama

Etiketler
Poliüretan yalıtım Su ve nem yalıtımı Yalıtım Su yalıtımı Derz dolgusu

Satış Noktaları