Poliüretan reçine esaslı, çözücü madde içermeyen 2 komponentli KEMPEROL® 2K-PUR özel olarak hassas ortamlar için geliştirilmiş kokusuz, solventsiz, likit bir su yalıtımı malzemesidir. KEMPEROL® 2K-PUR hassas ortamlar, solventlerin buharlaşmasından dolayı ortaya çıkan kokuların istenmediği veya normal işletme düzenin bozulabileceği ortamlar için geliştirilmiştir.

Uygulama Alanları

Düz çatı yalıtımı, balkon ve teras yalıtımı, dilatasyonlarda, otoparklarda, her türlü yalıtım malzemesinin detay problemini çözmede kullanılır.

Teknik Özellikler

2,5 kg, 5 kg ve 12,5 kg bidon UV dayanımlı (koruyucu kaplama gerektirmez) Her türlü cam, metal, doğal taş, ahşap, plastik ve beton yüzeye tam aderans sağlar. Uygulama katlar halinde sürülerek yapılır. Gerekli durumlarda astar uygulaması yapıldıktan sonra birinci kat zemin üzerine yayılır. Özel non-woven donatı rulo ile bastırılarak hava kabarcığı kalmayacak şekilde üzerine yerleştirilir. Donatının kenarlarda 5 cm üst üste binmesi sağlanmalıdır. Son olarak yüzeye ikinci bir kat yayılır ve ıslak ıslağa işlenerek doyurulur. Kalınlığı 2 mm olan su yalıtımı yerinde sertleşir ve zemine tam yüzeyli olarak yapışır.

Kalite Garanti Belgeleri

CE (25 yıl CE garantisi)

Marka

KEMPEROL® 2K-PUR

Firma Ürün İlişkileri

İthalatçı

Etiketler
Teras yalıtımı Su yalıtımı Polimer esaslı likit su yalıtımı

Satış Noktaları