2003 yılında hizmete başlayan İSDAŞ şirketler grubu bünyesinde bulunan uzman ekipleri ile yurtiçi ve yurtdışı hizmet sumaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına uç dönem bu hizmeti başarı ile sunmuştur. Bünyesinde 20’ ye yakın personel çalışmaktadır. İSDAŞ 2003 yılından bu yana; dezenfekte alanında uzman ekipleri ile halka hizmet vermektedir. İSDAŞ’ın tüm hizmetleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile belgelenmiştir.

Uygulama Alanları

Suyun sızdığı beton boşlukları yeraltı yapıları, taş yapılar, tünel, su depoları, otopark, havuz akıntılarını kesmek amacı ile uygulanan bir kimyasal enjektör sistemidir. Enjeksiyon reçineleri enjekte edildikleri yerlerde suyu tamamen bloke eder ve o bölgeden uzaklaştırır. Böylece su sızıntıları tamamen kesilir.

Referanslar

Dünya Göz Hastanesi Haliç Kongre Merkezi Doğa Koleji Eyüp Devlet Hastanesi Çalık Holding Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Fenerbahçe Spor Kulübü Özel Avusturya Saint George Hastanesi TRT Emsey Hospital Borusan Holding Boğaziçi Üniversitesi İstanbul Üniversitesi Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Üniversitesi Memorial Hastanesi Metrocity AVM İstanbul Cevahir AVM

Etiketler
Poliüretan yalıtım Kimyasal enjeksiyon Zemin enjeksiyonu

Satış Noktaları