ISOLLAT – genel amaçlı, mikroskopik boyutta içi genişletilmiş hava dolu olan seramik ve silikat kürecikleri ile bağlayıcı sıvı polimerik yapının karışımından oluşan yeni nesil nano teknoloji ısı yalıtım malzemesidir. Sıvı seramik ısı yalıtımı yanmaz, darbelere karşı dayanıklı ve ısı iletkenliğini önemli miktarda azaltan hafif, esnek ve dayanıklı bir polimer kaplama malzemesidir.

Uygulama Alanları

Endüstriyel yalıtım uygulamaları ( havalandırma boruları, HVAC kanalları, çözelti tankları ve boruları vb.), yapı-inşaat yalıtım uygulamaları ( soğuk hava depoları, çatı pencereleri, bina çatıları ve duvarları, metal binalar vb.), araç yalıtım uygulamaları ( frigrofrik araçların tavanları, yarış arabaları yangın emniyet duvarları, öğrenci servisleri, gemi güverteleri ve egzos boruları vb.)

Teknik Özellikler

Uygulama kolaylığı (boya gibi rahatlıkla fırça veya tabanca ile uygulanabilir.) Çalışma sıcaklığı bandı - 60ºC / +500ºC (pik değerde + 650ºC) arasındadır. Dünyada bu kadar geniş ısı bandında çalışan ilk ve tek sıvı seramik kürecikli izolasyon malzemesi Çevre dostu, insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Güvenlidir. Kloridler, organik uçucular ve ağır metaller içermez. Son derece hafif ve esnektir. Çok düşük uygulama kalınlığı: 0,5 – 3 mm Çalışma süresince perfomans kaybı olmadan uzun kullanım ömrü - en az 15 yıl Vandalizm, ses ve titreşim önleyici

Marka

ISOLLAT

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı

Etiketler
Isı yalıtım malzemesi Isı yalıtımı Nanoteknoloji Sıvı ısı yalıtımı

Satış Noktaları