Türkiye'nin ilk oluklu polikarbonat levhası, Türkiye’de ilk olarak 1998 yılında Policam markasıyla, IŞIK PLASTİK tarafından üretilmeye başlandı. O tarihten beri Policam markası, vermiş olduğu 10 yıl garantiyle haklı bir ün kazandı. Her yıl 2 milyon metrekare (100 futbol sahası) Policam polikarbonat oluklu levha Türkiye’nin dört bir köşesine ve Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika’daki 25 ülkeye sevk edilmektedir. Her biri 15 ton/gün kapasiteli 2 yeni Omipa hattı, ürün yelpazesini 7 duvarlı 16&20 mm ve 9 duvarlı 25&32 mm yapısal polikarbonat levhalarla zenginleştirdi. Sağlamlaştırılmış yapılarıyla bu levhalar daha fazla yük taşıma kapasitesine sahip, daha uzun ömürlü olup, yük altında çok daha az sehim yapmaktadır. İyi ısı tutma değerleri sayesinde, CLIMAX serisi polikarbonat levhalar, kullanıldıkları yapılarda enerji verimliliği performansını arttırırlar. Işık Plastik yalnızca polikarbonat levha, alüminyum ve çelik profiller temin etmekten öte, çözüm ortakları sayesinde 1998’den beri, tasarımdan çelik konstrüksiyona, cephe ve çatı kapatmaya kadar birçok anahtar teslim projeye, deneyimli ekipleriyle imza atmıştır. Policam polikarbonat levhalar, zorlu güvenlik düzenlemeleri içeren, Türk Standartları Enstitüsü TSEK kriterlerini ve Rus GOST R standartlarını karşılamaktadır.

Uygulama Alanları

Çatı aydınlatmaları, iç mekan bölünmeleri, alışveriş merkezleri, spor salonları, stadyumlar, yüzme havuzları,telekopik açılan çatılarda, sanayi ve depoların ışıklıklarında, sera uygulamalarında, pazar yeri, durak, restoran, teras, kış bahçesi, otopark, gölgelik vb.

Teknik Özellikler

Kalınlık: 4-6-8-10 mm Ebatlar: 2100 mm x 12.000 mm olmak üzere değişik ebatlarda üretim şansı Işık geçirgenlik: 4 mm 80% 10 mm 78% Kullanım sıcaklığı: -40°C +120°C Yanmazlık sınıfı: B1 Termal iletkenlik: 0,2 W/m.K Doluya karşı direnç: Kırılmaz

Kalite Garanti Belgeleri

TSEK & ISO 9001:2008

Marka

Policam

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Polikarbonat çatı kaplama sistemi Spor salonu çatı örtüsü Polikarbonat levha Bitirme İşleri

Satış Noktaları