Yukarı Git

Cam Balkon Sistemleri/Panora-Kinetic

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Korkuluk fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Korkuluk teklifinizi hemen alın!
Libart Proje ve Uygulama A.Ş.
Mermerciler Sitesi 2.Cad. No:8/1 Beylikdüzü, 34900, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye
0212-8790265
0212-8763567
Kısa Tanım
Panora-Kinetic sistemler; dikey hareketli cam küpeşte ve cam balkon sistemleridir. Cam balkon korkuluğu, katlanır cam doğrama, yağmur rüzgâr bariyeri gibi birçok fonksiyonu bir arada çözümleyen yeni bir mimari cephe çözümdür. Panora-Kinetic sistemleri, motor veya karşı ağırlık gerektirmeyen şarj edilebilir kinetik enerji sistemi ile manuel olarak el ile kolayca çalıştırılabilir. Hafif bir kuvvet uygulandığında mekanik olarak küpeşte yüksekliği kadar bir parça cam yukarı hareket eder ve sizi dış etkenlerden korur. 1,60 m kadar genişlik ve 2,50 m kadar yükseklik sağlayan modüller ile geniş cephe ve balkon yüzeyleri kaplanabilir. Camların taşıyıcı ve hareketli panellerindeki yapısal cam cephe bağlantıları sayesinde dışarıdan bakıldığında profilin cam cephe görünümü ile modern mimari bir tarz elde edersiniz. Panora-Kinetic sistemler temperli veya lamine cam ile üretilir. Libart sistemleri Uluslararası Yapı Standartlarına (IBC) göre tasarlanır ve üretilir, bu sayede yıl boyu ve yıllarca kullanılabilen güvenli ve sağlam yapılar inşa edilir.
Uygulama Alanları
Restoran ve kafeler, otel ve ticari işletmeler, konut projeleri, endüstriyel tesisler
Teknik Özellikler
Müşterinin ihtiyacına göre 5 farklı model çözümü sunan Panora-Kinetic sistemler 6 mm temperli cam ve gerek duyulduğunda 6T + 1.52 + 4T Lamine camdan üretilmektedir. Hareket için elektrik kaynağına ihtiyaç duymaz şarj edilebilir kinetik enerji ile çalışır. Tüm sistemler, tamamen elektrostatik toz boyalı 6063-T6 alüminyum profilden ve paslanmaz çelik bağlantı parçalarından oluşur. Profiller istenilen RAL rengine boyanabilir. Yarı otomatik hareketli sistemlerdir.
Kalite Garanti Belgeleri
CE (Cam, alüminyum Profil ve bağlantı elemanları), IBC, Bağımsız statik ve mühendislik hesaplamaları (Quantum Engineering, WA-USA)