Yukarı Git

Ferforje Korkuluklar

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Korkuluk fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Korkuluk teklifinizi hemen alın!
Fatih Profil A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Turan Bahadır Cad. No:15, 20065, Honaz, Denizli, Türkiye
0258-2691664
0258-2691141
Facebook
Twitter
Instagram
Kısa Tanım
Soğuk demirin ısıtılması ile dövme ve şekillendirme kalıplarında, el ve makine işçiliği uygulanarak demir, estetik form verilerek standart ferforje demir parçalar üretilmektedir. Bu modeller kaynak ile birleştirilerek veya bilgisayar ortamında gelen teknik çizimler doğrultusunda montaja hazır korkuluk panelleri oluşturularak iç/dış mekanlar için estetik ve şık ferforje korkuluklar oluşturulur.
Uygulama Alanları
Konut, işyeri, AVM, belediyeler, otel ve çevre düzenlemelerindeki tüm açı ve ebatlardaki korkuluk uygulama alanlarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
St. 37 yumuşaklığında 6 mm – 24 mm tüm kare ve yuvarlak malzemeler ile 6x12 mm ile 60x10 mm aralığında lama ve silme malzemeler ve 1 mm ile 12 mm aralığında tüm sac ürünlere desen ve form verilerek malzemeler estetik ve dayanım kazanmaktadır. Ayrıca, fiber lazer teknolojisi kullanılarak 1 mm ila 16 mm arasında siyah sac üzerine kesim yapılarak özel lazer kesimler yapılabilmektedir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001