Yukarı Git

Ferforje Korkuluklar

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, İthalatçı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Korkuluk fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Korkuluk teklifinizi hemen alın!
Fatih Ferforje
Organize Sanayi Bölgesi Turan Bahadır Cad. No:15, 20100, Denizli, Türkiye
0258-2691664
0258-2691141
Kısa Tanım
Soğuk demirin ısıtılması ile dövme ve şekillendirme kalıplarında; el ve makine işçiliğiyle, demir estetik form verilerek standart ferforje demir parçalar üretilmektedir. Bu modeller kaynak ile birleştirilerek veya bilgisayar ortamında gelen teknik çizimler doğrultusunda montaja hazır paneller oluşturularak iç/dış mekanlar için estetik ve şık merdiven korkulukları oluşturulur.
Uygulama Alanları
Konut, işyeri, AVM, belediye, otel ve çevre düzenlemelerinde; tüm ebatlarda ister zemine monte, ister duvar üstüne monte edilerek hem güvenlik hem de estetik amaçlı balkonlarda, yapı içinde ve çevresinde kullanılabilir.
Teknik Özellikler
St.37 yumuşaklığında, 6 -24 mm tüm kare ve yuvarlak malzemeler ile 6x12 mm ile 60x10 mm aralığında lama ve silme malzemeler ve 1-12 mm aralığında tüm sac ürünlere desen ve form verilerek, malzemeler estetik ve dayanım kazanmaktadır. Kaynak ile montaj kolaylığı yanısıra tünel kumlama yapılarak malzeme ömrü uzatılmaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001