Yukarı Git

Kent Mobilyaları/Escofet

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, İthalatçı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık
Kent Mobilyası fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kent Mobilyası teklifinizi hemen alın!
Fibrobeton Yapı Elem. San. İnş. ve Tic. A.Ş.
Ertürk Sok. No:11 Uzka İş Merkezi, 34810, Kavacık, İstanbul, Türkiye
0216-6930404
0216-6930400
Instagram
Kısa Tanım
Beton, ahşap, metal, korten çeliği ve LDPE malzemeleri kullanılarak şehrin estetiğinin ve konforunun modern mimari akımı ile sağlanması hedeflenmektedir. Bu kapsamda ürün yelpazesinde banklar, çiçeklikler, zemin kaplamaları, ağaç altı ızgaraları, sınır elemanları, masalar, çöp kovaları, aydınlatma elemanları, bisiklet parkları ve çeşmeler bulunmaktadır.
Uygulama Alanları
Meydanlar, parklar, sahil aksları, hastaneler, alışveriş merkezleri, toplu ulaşım bekleme alanları, özel konut ve ofis projelerinin peyzajları
Teknik Özellikler
Devamlı geliştirilen kalıp ve malzeme teknolojisiyle ürünlerin dayanımları estetikleri ile doğru orantıda artmaktadır. 150 MPa basınç dayanımlarından başlayan yüksek dayanımlı beton sınıfının kullanılması, ahşap olarak tropikal ağaçların kullanılması ürünleri daha mukavim hale getirmektedir. Avrupa normlarına uygun olarak üretilen tüm ürünlerin 3 yıl ürün garantisi bulunmaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2000, ISO 14001, OHSAS 18001, 3 Yıl Ürün Garantisi