Yukarı Git

Panel Çit

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Çitler fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çitler teklifinizi hemen alın!
Demma Çelik Hasır Üretimi A.Ş.
Fevzi Çakmak Cad. No:6 Sefaköy, 34295, K. Çekmece, İstanbul , Türkiye
0212-6243290
0212-5796879
Kısa Tanım
Kaynaklı panel çit ailesi içinde farklı dizaynı, kalın tel çapı ve üstün mukavemet
özellikleri ile daha fazla güven sağlayan bir ürün olarak ön plana çıkar. Montajda kullanılan direklere bağlantı detayları da daha farklı özellikler taşımaktadır. Bu üstünlükleri sebebiyle emniyet açısından daha üst katagoride bir ürün çeşidi olarak üretilir ve diğer ürünlerde de olduğu gibi tüm montaj aksesuarları ile birlikte bir paket halinde müşterilere sunulur.
Uygulama Alanları
Konut - işyeri - villa - site çevrelerinde, fabrika - otoyol - spor kompleksi projelerinde, park - bahçe düzenlemelerinde gerek güvenlik gerekse estetik amaçlı tüm çit uygulamalarında kullanılır. Ekonomik, estetik, modern, dayanıklı, demonte, hızlı ve kolay montaj imkânları sebebiyle öncelikle tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Doublefence ; 83 -243 cm arası yükseklikler ve 2 - 2,5 m boy alternatiflerinde üretilmektedir. Yatayda 8 mm çift çubuk arasına dikeyde 6 mm tek, sıcak daldırma galvanizli tellerden imal edilen çubuklar 50x200 mm gözenekli olarak TS 4559 normlarında bilgisayar kontrollü tam otomatik makinelerde kaynatılır. Daha sonra en az 80-100 mikron kalınlıkta polyester boya ile kaplanan çelik teller 200°C de fırınlanmak suretiyle %90 parlaklıkta, darbelere dayanıklı, güneş ışığından etkilenmeyen, uzun ömürlü Doublefence olarak hazır hale getirilir.
Kalite Garanti Belgeleri
TS 4559, ISO 9001:2008