Yukarı Git

Panel Çit (Kaynaklı)

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Çitler fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çitler teklifinizi hemen alın!
Demma Çelik Hasır Üretimi A.Ş.
Fevzi Çakmak Cad. No:6 Sefaköy, 34295, K. Çekmece, İstanbul , Türkiye
0212-6243290
0212-5796879
Kısa Tanım
Mobilfence çit sistemleri, istenilen yerde ve zemin üzerinde koruma, güvenlik ve bariyer amaçlı kullanılan, kolay sökülüp takılabilen, taşınabilir bir çit ürünüdür. Mobilfence çit sistemleri, hafif olduğundan rahatlıkla başka bir noktaya taşınabilir ve tekrar kullanılabilir. Estetik bir görüntüye sahiptir. Beton, toprak veya seramik zeminlere montajı sırasında herhangi bir ankraj kullanılmadığı için zeminde hiçbir tahribat yapmaz.
Uygulama Alanları
İnşaat ve şantiye alanlarında, açık hava konserleri, fuar organizasyonları ve toplantılarında kullanılır.
Teknik Özellikler
TSE'ye uygun olarak çekilmiş düz yüzeyli 4 x 5 mm kalınlığındaki çubukların birbirine kaynatılması ve boru direklerin ilave edilmesi ile oluşur. Burada kullanılan malzemenin yüzeyi sıcak daldırma galvaniz kaplıdır (450-500 gr/m² Zn). Galvanizli telden imal edilen Mobilfence'ler paslanmaya karşı dayanıklıdır. Mobilfence çitlerinin 120 cm ve 200 cm yüksekliğindeki iki ebat ve tek renk (galvaniz gri) halinde stoklarda bulunması mümkündür. İstenildiği takdirde farklı ebat ve renklerde üretim yapılabilmektedir. Çit uygulaması yapılacak alanın gözükmesini engellemek için brandalı olarak da temin edilebilir.
Kalite Garanti Belgeleri
TS 4559, ISO 9001:2008