Tehlikeli çalışma alanı olan endüstriyel mutfaklarda, depolama/hazırlama, üretim alanı ve yıkama/boşaltma alanlarında paslanmaz çelik drenaj sistemleri ile hijyen ve güvenlik sağlamaktadır. ACO ürünleri; süzgeçler, yağ ayırıcılar, paslanmaz kanallar, atık boşaltma sistemi, slot ve modüler kanallar, pompa istasyonları, boru sistemleri ve müdahale kapaklarıdır.

Uygulama Alanları

Endüstriyel mutfaklarda depolama ve hazırlama alanlarında yer giderlerinin; düşme ve kazaların olma potansiyelinin yüksek olduğu mutfağın en yoğun merkezindeki suyun ya da devirme tip tavalar, kaynatma kazanları ekipmanlarından oluşan suyun ve atıkların drene edilmesi gereken her alanda ACO, köşe parçası gibi aksesuarlarla ve sayısız ızgara seçenekleriyle mükemmel ve çok geniş aralıklardaki uygulamalara imkân sağlayan sistemler sunmaktadır.

Teknik Özellikler

Ürünler kaymaz ızgara yüzeyleri, suyun akışını kolaylaştıran yüzeyler, düzenli bakım için dirençli ve sağlam güvenlik özelliklere sahiptir. Temizlenmesi için kolay erişilebilir, bakteri üremesine imkan tanımayan tasarım ve geri atıkları kolayca toplama ve boşaltma hijyenik özelliklere sahiptir. ACO ürünleri, cihazların kapasitesi drene edilmesi gereken miktarla başedebilecek şekildedir. Çıkışta tortu filtresi vardır. Kolay sökülebilen kaymaz ızgaralara sahiptirler. Kolay sökülebilen koku tutucuları bulunmaktadır. Ladder desenli ızgaralar ile yüksek noktasal yüklerin olduğu yerler için ideal çözüm sunmaktadır.

Kalite Garanti Belgeleri

EN1253, CE

Marka

ACO

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Proje, Danışmanlık, Bakım Servis

Etiketler
Mutfak donanımı Yağ ayırıcı Endüstriyel mutfak Mutfak yer süzgeci

Satış Noktaları