ACO paslanmaz çelik geçmeli boru sistemi gri ve siyah su için tasarlanmıştır. ACO, paslanmaz çelik kullanımı sayesinde 40 yılı aşan bir ürün fiziksel ömrü sunmaktadır. Geçmeli sistem sayesinde kolay montaj ve şantiye içi taşıma sağlanır. Hem konvansiyonel hem de sifonik drenaj sistemleri için ACO boru sistemi, plastik borulara kıyasla daha hijyenik, dayanıklı ve fiziksel ömrü daha uzun bir üründür. ACO boru sistemleri, çok amaçlı drenaj işlemlerinde, PVC, döküm ve alüminyum gibi geleneksel atık su borularına alternatif olarak üretilmiştir.

Uygulama Alanları

Özellikle endüstriyel uygulamalarda atık su drenaj borusu olarak; yiyecek ve içecek üretim tesislerinde, kimyasal üretim ve ilaç sektöründe, gemilerde, tekne ve yatlarda, offshore platformlarında yaygın olarak kullanılır. Ayrıca konut ve sıhhi tesisatlarda yağmur iniş borusu ve yeraltı atık borusu olarak da kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

Boru sistemi ve tüm fittingler 50, 75, 110, 160, 200, 250, 300 mm ölçülerindedir. ACO Boru Sistemleri, çift contalı (EPDM– Viton) olup tüm altyapı ve bina drenajı uygulamalarında kullanılabilir. Özellikle agresif kimyasallara karşı, 316Ti paslanmaz çelik viton contalarıyla mükemmel güvenilirlik sağlar. Sistem, ostenitik 304 ve 316Ti çelikten imal edilmektedir. Kimyasal işlemlere tabi tutularak maksimum dayanıklılık ve korozyon mukavemeti elde edilmiştir.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, EN 1124-1, EN 1124-2, ABS, Bureau Veritas, DNV, Lloyd’s Register

Referanslar

Biltur Catering Siemens İstanbul Cerrahi hastanesi Nabekhlavi Su Üretim Tesisi BP Bakü Biskot Bisküvi Ülker Bisküvi

Marka

ACO

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Bakım Servis

Etiketler
Atıksu tesisatı boruları Boru Yağmur iniş borusu Drenaj borusu Paslanmaz çelik boru

Satış Noktaları