İnnofixx paslanmaz çelik dübeller, duvardan mesafeli olarak uygulanabilen patentli tek dübeldir. 12-16-20 mm çapında 3 ayrı çeşittir ve bunların yük taşıma kapasiteleri de çapı arttıkça orantısal olarak artmaktadır. Dış cephede kullanıma uygundur ve duvara kolayca monte edilebilir. Monte işleminden sonra duvarda oluşacak mesafeden dolayı, cephenin havalandırmasını kolaylaştırır binada ısı köprülerine neden olmadığından dolayı herhangi bir ısı kaybına da yol açmaz.

Uygulama Alanları

Daire çatılarında tek yuvalı çatı demirleri için Yapı iskelesi demirleri için Havalandırmalı ön cephe örtüsü için Balkon, stor perde, cantilever çatılar, bacalar gibi eklemeler için Tuğladan ön cepheler için Anten direkleri, reklam panoları ve ilanlar gibi cephe malzemeleri için Kamu binalarındaki kurşun geçirmez camları sonradan monte etmek için İnşaatı tamamlamadan dış yüzey ısı yalıtımı yenilemek, güzelleştirmek ve restorasyon için kullanılır.

Teknik Özellikler

İnnofixx dübeller güçlendirilmiş ya da güçlendirilmemiş güç sınıfı en az C20/25 ve en çok da C50/60 olan betonlar için kullanılabilir. İnnofixx dübeller ayrıca çoklu sabitlemelerde çatlak ya da çatlak olmayan betonların mesafeleri birleştirmesinde baskıcı yüklerin transferi için kullanılır.Dübel başına (16 mm dübel) taşıyabildiği ağırlık yaklaşık 80 kg.’dır ve uzun ömürlüdür.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008/1, ISO 9001:2008/2, ISO 9001:2008/3, Deutsches Institut für bautecnik (DIBT)

Marka

İnnofixx

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Genel Dağıtıcı, İhracatçı

Hizmetler

Proje, Danışmanlık

Etiketler
Dübel Çelik dübel Mantolama dübeli Cephe dübeli Bitirme İşleri

Satış Noktaları