Panel çit hasırı, genellikle dekoratif veya güvenlik amaçlı kullanılan, tek panel şeklinde üretilen çit hasırı çeşididir. Profil sistemi, farklı zeminlerde uygulama imkanı tanır. Panellerin üzeri, özel bir kaplama teknolojisiyle polyester içerikli imal edilir. Tel kaplaması galvaniz üzeri statik boyayla yapılmaktadır. Panel çit dikmesinde kullanılan kaplama ise elektro galvaniz üzeri statik boyadır (fırın boya uygulaması).

Uygulama Alanları

Panel çit uygulama alanı, sınırların belirlenmesi ve çevre güvenliğinin sağlamasını gerektiren tüm alanları kapsar. Çoğunlukla bahçeler, parklar, sanayi yapılarının çevreleri, site çevresi ve spor sahaları gibi sosyal tesislerin çevrelerinde kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

Panel çit sistemlerinde çubuk çapı: 4,5 mm Aralıklar: 50x200 mm Yükseklik: 670-2100 mm Genişlik: 2000 mm Panel çit montajında, Pekintaş panel çit direkleri kullanılmaktadır. Çit ekipmanları PVC kapak, bağlantı klipsi, ankraj dübeli ve ankraj kazıkları olup, her türlü zeminde uygulama kolaylığı sağlayacak şekilde dizayn edilmişlerdir.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, TS 4559, DIN 488, BS 4483, ASTM-A 497

Marka

Pekintaş

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Montaj, Taahhüt

Etiketler
Bahçe çiti Çevre çiti Çit hasırı Kaynaklı çit Panel çit

Satış Noktaları