Kaynaklı panel çit ailesi içinde farklı dizaynı, kalın tel çapı ve üstün mukavemet özellikleri ile daha fazla güven sağlayan bir ürün olarak ön plana çıkar. Montajda kullanılan direklere bağlantı detayları da daha farklı özellikler taşımaktadır. Bu üstünlükleri sebebiyle emniyet açısından daha üst katagoride bir ürün çeşidi olarak üretilir ve diğer ürünlerde de olduğu gibi tüm montaj aksesuarları ile birlikte bir paket halinde müşterilere sunulur.

Uygulama Alanları

Konut - işyeri - villa - site çevrelerinde, fabrika - otoyol - spor kompleksi projelerinde, park - bahçe düzenlemelerinde gerek güvenlik gerekse estetik amaçlı tüm çit uygulamalarında kullanılır. Ekonomik, estetik, modern, dayanıklı, demonte, hızlı ve kolay montaj imkânları sebebiyle öncelikle tercih edilmektedir.

Teknik Özellikler

Doublefence ; 83 -243 cm arası yükseklikler ve 2 - 2,5 m boy alternatiflerinde üretilmektedir. Yatayda 8 mm çift çubuk arasına dikeyde 6 mm tek, sıcak daldırma galvanizli tellerden imal edilen çubuklar 50x200 mm gözenekli olarak TS 4559 normlarında bilgisayar kontrollü tam otomatik makinelerde kaynatılır. Daha sonra en az 80-100 mikron kalınlıkta polyester boya ile kaplanan çelik teller 200°C de fırınlanmak suretiyle %90 parlaklıkta, darbelere dayanıklı, güneş ışığından etkilenmeyen, uzun ömürlü Doublefence olarak hazır hale getirilir.

Kalite Garanti Belgeleri

TS 4559, ISO 9001:2008

Marka

Doublefence

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Etiketler
Bahçe çiti Çevre çiti Çit hasırı Kaynaklı çit Panel çit

Satış Noktaları