Sıcak daldırma galvanizli tellerin ayakla basıp tırmanmaya engel olacak sıklıkta birbirlerine TS 4559 normuna uygun olarak nokta kaynağı yöntemi ile otomatik makinalarda kaynatılarak üretilir. Panellerle beraber kullanılan çit direkleride içi dışı galvanizli kutu profilden üretilmiştir. Ayrıca, panel ve çit direklerimizin yüzeyi istenilen RAL renklerinde, ultraviyole ışınlarına dayanıklı polyester esaslı boya ile kaplanır. 10 yıl renk dayanım garantilidir. Piyasaya, montaj için gerekli ekipmanla birlikte set halinde sunulur.

Uygulama Alanları

Çevre güvenliğine estetik, yenilik ve dayanıklılık katmak istenilen projelerde, kolay montajı nedeniyle park ve bahçelerde, apartman sitelerinde, villaların çevresinde, işyeri duvarlarında özellikle tercih edilen, bakım gerektirmeyen bir üründür.

Teknik Özellikler

Panel çit, plakalar halindedir ve kolay taşınır. Polyester boyalıdır, (80 – 100 micron) bakım gerektirmez. Renkleri solmaz, 10 yıl renk dayanım garantilidir. Göz aralığı sık olduğu için ayakla basıp tırmanılamaz. Birleşim noktaları kaynaklıdır, kopmaz. (250 – 500 kg). Galvanizli telden yapılmıştır, korozyona dayanıklıdır.

Kalite Garanti Belgeleri

TS 4559, ISO 9001:2008

Marka

Eurofence

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Etiketler
Bahçe çiti Çit hasırı Kaynaklı çit Korkuluk ve küpeşte Panel çit

Satış Noktaları