Yukarı Git

REM-SAN İnşaat ve Asansör Ltd.

Çarşı Mah. Kartal Cad. No:74 Yakacık, Kartal, İstanbul, Türkiye

Firma Hakkında

OViT, asansör sektöründe 1976 yılından bu yana hizmet vermiş, çalışmalarında uluslararası sertifikalar ve ödüller kazanmış, kalitesini Türkiye ve dünya'ya kanıtlamış, tescilli bir kuruluş ve markadır.
 
Firmamız OVİT asansör olarak % 100 Yerli sermaye ile kurulmuş olup bu gün 7000 m² kapalı alan içerisinde faaliyetine devam etmektedir. Teknik ve üretim kapasitesini her geçen gün yükseltmeye devam ediyor. Yeni nesil çevre dostu ileri teknoloji ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Sektör içerisindeki birçok yabancı firma ile ortaklık sağlamıştır. Sektöründeki birçok kuruluşa öncülük eden firmamız Türkiye'nin yerli üreticileri arasında 1. sıradadır. Dünya standartlı asansör sertifikalarına sahip bir firmadır.
 
İTHALAT ve İHRACAT pazarlama ağında geniş yelpazeye sahip olan firmamız Türkiye'de olduğu gibi tüm komşu ülkelerde dâhil olmak üzere Avrupa pazarında da başarılı çalışmalara imza atmıştır. Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan OVİT asansör, çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır.
Bu firmaya ait 1 ürün listelendi.