Yukarı Git

PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.

Sütlüce Mah. Karaağaç Cad. No:14, 34445, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye

Firma Hakkında

Otomatik Otopark Sistemleri A.Ş. Türkiye’nin ilk ve tek otomatik otopark sistemleri üreticisidir. 1998 yılında sektöründe Türkiye’nin ilk girişimi olarak kurulduğundan bu yana Türkiye’deki tüm otomatik otopark sistemlerinin, tüm yarı otomatik otopark sistemlerinin uygulamalarının yanısıra, Ortadoğu’da Kuveyt, Mısır, İran gibi bölge ülkelerinde, Avrupa’da uygulamalar gerçekleştirmiştir.

PARKOLAY markası altında kendi AR-GE yetenekleri ve üretim kapasitesi ile kendi tesislerinde %100 yerli üretim gerçekleştirdiği gibi sektöründe dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip Otto WÖHR Gmbh –Almanya şirketi ile de 1998 yılından bu yana çözüm ortağı olarak birlikte çalışmaktadır.

PARKOLAY markası ile tasarım, üretim, projelendirme, uygulama ve satış sonrası hizmetler konusunda kalite ve güvenlik odaklı olmak prensibinin gereği, iş süreçlerinde sahip olduğu TS EN ISO 9001, TS EN 14001 sertifikalarına uygun çalışır.

Ürün ve hizmetleri için TS EN14010 ve 2006/42/AT(EC) sertifikasyonlarını, CE belgelendirmelerini, TÜV gibi bağımsız denetim kuruluşlarından sağlayarak, müşteri memnuniyeti hedefine, yüksek güvenlik ve kalite politikası yürüterek ulaşmaktadır.