PORTEO kapıları efor sarf etmeden açmak ve kapamak için yenilikçi ve kullanışlı bir yol sunuyor. DORMA “Contur Design” tüm zarafetiyle, yaşamı daha kolay hale getirmeye yönelik tüm fonksiyonları gerçekleştiren PORTEO özel olarak iç kapılar için uygundur. DORMA, yüksek kalitede geçiş çözümleri konusunda ihtiyaca yönelik olarak sürekli geliştirdiği ürünleri ile hem estetiğe hem de fonksiyonelliğe cevap verebilmektedir. Islak mekanlarda el sensörüyle açılan PORTEO istenen hijyenik ortamı sağlar.

Uygulama Alanları

Alışveriş merkezi, benzin istasyonları, plazalar, kamu yapıları, havaalanları, okullar, restoranlar vb. toplu kullanıma açık projelerde WC ana girişleri ya da mutfaklar gibi hijyen gerektiren ortak kullanım alanlarında kullanılır.

Teknik Özellikler

Maks. 100 kg kanat ağırlığı ve maks. 1100 mm kanat genişliğindeki kapılar için, 5-10 sn ayarlanabilir açılma-kapanma hızı 5-30 sn ayarlanabilir açık tutma süresi İt&Çık fonksiyonu El sensörü, buton, uzaktan kumanda gibi aktivatörler ile kullanım, Her zaman “Düşük Enerji” modunda çalışma.

Kalite Garanti Belgeleri

CE, ISO 9001, DIN 18650

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Genel Temsilci, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis

Etiketler
Kapı Kapı donanımı Kapı mekanizması Otomatik kapı

Satış Noktaları