Yeni nesil ED 100 & ED 250 otomatik pivot kanat açma mekanizmaları, elektromekanik açılma ve kapanması ile ekstra sensörlere ihtiyaç duyulmadan zahmetsiz açma-kapama ve güvenli geçişi sağlar. Estetiğin ön plana çıktığı modern uygulamalarda, farklı performans özellikleri gerektiren boyut ve ağırlıklardaki kapılarınız için kullanıma uygundur. ED 100 & ED 250 otomatik kanat açma mekanizmaları özellikle değişken rüzgar yüküne tabi dış ortamlar ve farklı hava basınçlarının hakim olduğu yerde odaları ayıran iç ortamlar için uygundur. Bu sistem otomatik moddayken, rüzgar yükü denetimi bunu ön ayarlı değerde olmak üzere sabit tutarak çalışma hızını gözlemler.

Uygulama Alanları

Engelliler için tasarlanmış mekanlar, hastaneler, ofisler, hava alanları, eğitim yapıları, rüzgar alan cephelerde ve yangın & acil çıkış kapılarında kullanılır.

Teknik Özellikler

Tek ve çift kanatlı iç ve dış mekan kapıları için, kanat genişliği ve ağırlığına göre ED 100 veya ED 250 seçilebilir. Çekme yönünde kayar kollu, iyme yönünde dirsek kollu mekanizma Yangın ve duman kontrollü kapılarda kullanım Radar kontrolü ile yüksek performansta çalışma zahmetsizce açılma-kapanma özelliği Özel kilitleme fonksiyonu ile elektrikli kilit karşılıkları veya motor kilitleri ile uyumlu çalışma özelliği Yangın ve duman kapıları için kullanım uygunluk, Fonksiyon programları: Kapalı, Otomatik, Sürekli Açık, Sadece Çıkış Özel fonksiyonlar: Bas&Çık, Gece-Banka fonksiyonu, elektrik kesintilerinde kapı kapatıcı fonksiyonu Ayarlanabilir parametreler 30-180 sn ayarlanabilir açık kalma süresi –15 to +50 °C ortam sıcaklıklarında çalışma Maks. 150 N rüzgar yükü dayanımı

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, TÜV, CE, EN 1154, DIN 18650, DIN 14637

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Genel Temsilci, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis

Etiketler
Kapı Kapı donanımı Kapı mekanizması Otomatik kapı

Satış Noktaları